Слова підтримки від Ректора Університету Вітовта Великого Юозаса Аугутіса

04.03.2022 | 18:53
Шановна університетська спільнота!
ми стали свідками жорстокої військової агресії. Ранок четверга зупинив нашу щоденну роботу, заплутав наші думки та похитнув основи нашої віри в спільні цінності та демократію.Але в ці напружені для нас і для всього західного світу дні я хотів би закликати вас не втрачати надії і всіма силами підтримувати українців, які воюють у своїй країні, а також тих, хто приїжджає до Литви. Зі свого боку, університет готовий прийняти до 400 студентів, які звільняються з війни, у вільні гуртожитки, будинки відпочинку та інші приміщення.

Університет також розширюється до 2020 року. Фонд підтримки студентів, яких переслідує білоруський режим, був створений восени і готовий надати допомогу українським студентам, які постраждали від російської військової агресії.

Я запрошую всіх небайдужих випускників ВМУ зробити свій внесок у цю підтримку – ваша жертва досягне найбільш уразливих членів академічної спільноти України або студентів, які приходять до нас.

З надією,

Юозас Аугутіс