Стартує реєстрація на дисципліни вільного вибору студента

06.03.2023 | 19:15
Стартує реєстрація на дисципліни вільного вибору студента (ДВВС).
Процедура вільного вибору дисципліни передбачає 2 етапи:
І хвиля реєстрації починається з 10.00 год. 9 березня 2023 року та завершується 18 березня 2023 року;
ІІ хвиля реєстрації та комплектації груп стартує з 10.00 год 20 березня 2023 р. до 25 березня 2023 року.
📌 Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.
📌 Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 25-ти осіб, а верхня межа – 200 студентів. Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.
Відтепер ви можете всі деталі про вибір ДВВС читати у телеграм-каналі https://t.me/lnudisciplines
Також на нашому сайті вже опублікована розширена інформація, яка спростить вам цю, на перший погляд, складну процедуру 😉
Вибір за тобою 🤗🤫
На зображенні може бути: текст