Стартувала наукова конференція «Стан і біорізноманіття екосистем Шацького національного природного парку та інших природоохоронних територій»

10.09.2021 | 09:39

9 вересня 2021 розпочала роботу наукова конференція «Стан і біорізноманіття екосистем Шацького національного природного парку та інших природоохоронних територій». Традиційне наукове зібрання цьогоріч присвятили 100-річчю від дня народження теріолога, палеонтолога, зоолога-фауніста професора Костя Адріановича Татаринова. Організаторами конференції є Львівський національний університет імені Івана Франка, Шацький національний природний парк, Інститут екології Карпат НАН України та Державний природознавчий музей НАН України.

Учасників наукового форуму привітав декан біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Ігор Хамар. «Мені дуже приємно, що, незважаючи на всі виклики сучасної епідеміологічної ситуації, нам вдається зберігати наші традиції, однією з яких є вже 17-та за рахунком наукова конференція. Я вдячний усім колегам, які долучилися до організації нашого заходу, і приємно вражений тим, що серед учасників – науковці з різних куточків України та з-за кордону. А метою нашого форуму є передовсім конструктивне спілкування задля генерації нових наукових ідей», – підкреслив Ігор Хамар та побажав усім плідної і цікавої роботи.