Студентка кафедри екології біологічного факультету – переможниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» за напрямом еколого-біологічні проблеми.

11.06.2024 | 18:25

Студентка кафедри екології біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Валентина Грицак під керівництвом доцента кафедри екології Наталії Джури здобула перемогу на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» за напрямом  еколого-біологічні проблеми.

Міжнародний конкурс проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського під патронатом Національної комісії ЮНЕСКО в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурс за спеціальністю 101-Екологія проводився за наступними напрямами: еколого-біологічні проблеми, екологічна безпека, економіка природокористування, альтернативні джерела енергії.

На конкурс Валентина подала роботу «Оцінка токсичності техногенно деградованих ґрунтів унаслідок воєнних дій». За результатами 1-го етапу (подвійне сліпе рецензування членів журі Конкурсу), який відбувся у травні, наукова робота отримала перемогу і її автори були запрошені презентувати результати своїх досліджень на підсумковій конференції другого етапу Конкурсу 7 червня 2024 року.

Результати другого етапу представлені на офіційному сайті конкурсу:

Щиро вітаємо Валентину Грицак та її наукового керівника з призовим місцем та бажаємо їм натхнення до нових наукових звершень!