Студенти-екологи активно долучилися до участі у Форумі кар’єри 2024.

09.04.2024 | 16:58

Сьогодні, 9 квітня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та компаній-роботодавців відбулося відкриття Форуму кар’єри 2024.

Здобувачі кафедри екології біологічного факультету активно долучилися до участі у Форум кар’єри 2024.

У рамках події відбувся конкурс студентського резюме CV AWARDS. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня спеціальності 101 Екологія подали своє резюме для участі у конкурсі, як шанс отримати індивідуальні поради та рекомендації щодо покращення своїх навичок і перспективи потрапити у базу потенційних кандидатів роботодавця.

Майбутні фахівці-екологи зацікавилися тематикою тренінгів від партнерів:

• 9 квітня – тренінг «Типи інтерв’ю. Як успішно пройти співбесіду»;
  • 10 квітня – тренінг «Стресостійкість – основа продуктивного навчання й успішного працевлаштування»;
  • 11 квітня – тренінг «Ключові компетенції лідера майбутнього – що розвивати для успіху в сучасному світі».

Дякуємо організаторам за можливість комунікації здобувачів освіти, викладачів та університетської спільноти з роботодавцями.