Студенти кафедри екології ознайомилися з колекціями Державного природознавчого музею

12.10.2023 | 19:53

Студенти 4 курсу кафедри екології мали можливість ознайомитися з одним із найважливіших аспектів музейної роботи – оцифруванням колекцій Державного природознавчого музею. Майбутні екологи дізналися про унікальну колекцію метеликів Івана Верхратського та проектом диджиталізації цієї колекції, що його зараз за підтримки УКФ реалізують науковці музею. Студенти також побачили презентацію про технічні сторони процесу оцифрування та важливість результатів, які очікуються в кінці виконання проекту, поспілкувалися із науковцями музею, залученими у процес диджиталізації колекції метеликів. Окрім ентомологічних фондів студенти мали можливість побувати і в інших фондосховищах музею.
Зберігач палеонтологічного та геологічного фондів Анатолій Мамчур показав роботу фонду. На завершення екологи разом із викладачами відвідали урочисте засідання Екологічної комісії Наукового Товариства Шевченка, де вшановували пам’ять видвтних учених: І. Верхратського,  М. Голубця, К. Малиновського, С. Стойка.