Студенти кафедри екології відвідали Верхньосиньовидненський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика

24.05.2024 | 16:44

Верхньосиньовидненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Сколівської міської ради приймав гостей – студентів і викладачів кафедри екології Львівського національного університету імені І. Франка. Під керівництвом доцента кафедри екології Цвілинюк О. М. студенти групи БЛЕ- 21 (ІІ курс), які проходять навчальну практику з вивчення біотичного і ландшафтного різноманіття на базі геологічного стаціонару ЛНУ, провели профорієнтаційну зустріч із здобувачами освіти. Вони підготували цікаву розповідь про навчання на кафедрі екології. Кожен студент і студентка продемонстрували власні результати дослідів з визначення токсичності засобів для миття посуду та пральних порошків. За результатами проведених презентацій учні зрозуміли, яку небезпеку становлять миючі засоби, що містять поверхнево-активні речовини. Також обговорили проблеми поширення  інвазійних видів, зокрема Ольга Миколаївна наголосила на питанні боротьби з борщівником Сосновського. Студенти поділилися враженнями від мандрівки нашим краєм та побаченими  видами рослин і тварин, які занесені до ЧКУ.