Студенти отримали сертифікати про успішне завершення навчального курсу «З досвідом у майбутнє»

22.05.2024 | 21:33

Студенти, які спеціалізуються на кафедрі мікробіології ЛНУ імені Івана Франка, отримали сертифікати про успішне завершення навчального курсу «З досвідом у майбутнє» АТ «Галичфарм» ТМ «Артеріум», який тривав від лютого до квітня 2024 року. Така програма для студентів кафедри працює від 2016 року і сприяє оволодінню соціально-комунікативними навичками та готує до майбутньої професійної діяльності наших студентів. Кожного року кафедрою мікробіології і відповідальними працівниками підприємства формується перелік тем. Багато випускників кафедри працювали і працюють на АТ «Галичфарм» ТМ «Артеріум». Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і навчати!