Студенти запрошують в екологічний гурток!

22.09.2020 | 23:58

Ми для Вас підготували дещо дуже цікаве??
На нашому гуртку ти зможеш:
?Активізувати себе у громадському житті факультету та університету і цілому (під час сесії для тебе це буде веееликим «+»)
?Розвивати своє екологічне мислення
?Розширити свої знання про зміни в довкіллі, що спричинені діяльністю людини, особливості охорони атмосферного повітря, водних, земельних та інших ресурсів та збереження біорізноманіття планети і рідного краю ??

?Поміж навчанням в аудиторіях Ви зможете:?
?Відвідувати громадські екологічні організації
?Проходити екскурсії в медичних лабораторіях, ??музеях та наукових установах Львова
?Поїхати в притулок для тварин???, а також міський та обласний екологічні центри Львова ☘️
?Студенти-екологи та біологи будуть мати змогу визначитися з об’єктами дослідження для майбутніх курсових /дипломних робіт
??Не будемо відкривати всі таємниці для засідань нашого гуртка , але повірте, з нами   сумно не буде ??
Майбутнє планети – майбутнє всього людства. ?
Не будьте байдужими та приєднуйтеся до нас.??
Переходьте за QR-кодами наших соціальних мереж, та приєднуйтеся ?
Ми чекаємо саме на Вас!!!❤️?