Симпозіум із міжнародною участю “Сталі підходи до підвищення врожайності та харчової цінності пшениці”

02.06.2018 | 18:00

Одноденний симпозіум із міжнародною участю
Сталі підходи до підвищення врожайності та харчової цінності пшениці
Львівський національний університет імені Івана Франка
27 червня 2018 року,

Львів, Україна

Організатори:
Кафедра фізіології та екології рослин Львівського національного університету імені Івана Франка,
вул. Грушевського, 4, 79005, м. Львів, Україна
Кафедра біології рослин Корнельського університету (США),  608 Бредфілд Холл, 306 Tower Rd., Ітака, NY 14853-1901, США

Офіційні мови симпозіуму: українська, англійська.

Секції:

 • Дефіцит мікроелементів як обмежувальний чинник у формуванні продуктивності пшениці.
  • Збільшення вмісту мінеральних мікроелементів у зерні шляхом біофортифікації.
  • Проблема мінерального недоїдання у світі та в Україні.
  Brachypodium як модель для вивчення поглинання та доставки мінеральних речовин до репродуктивних органів пшениці.
  • Підходи до підвищення врожайності та харчової цінності пшениці
  .

Для участі у роботі симпозіуму, будь ласка, надішліть електронною поштою на адресу natalia.romaniuk@gmail.com повідомлення про зацікавлення. Вкажіть своє повне ім’я, установу, поштову та електронну адреси, контактний номер телефону.

Тези доповідей: Тези потрібно надсилати до 6 травня 2018 р.. Повідомлення про прийняття буде надіслано  після 13 травня. Тези будуть опубліковані у окремому збірнику та на веб-сторінці біологічного факультету Львівського націоального університету імені Івана Франка. Кращі роботи можуть бути опубліковані у науковому журналі Біологічні Студії/Studia Biologica.

Вимоги до оформлення: тези обсягом до 500 слів мають містити назву доповіді,  імена авторів (прізвище доповідача підкреслити), установу, поштову адресу та адресу електронної пошти авторів і основний текст. Розмір файлу не повинен перевищувати 32 КБ. Файл, названий за прізвищем доповідача (Makar.doc), потрібно надіслати на адресу: natalia.romaniuk@gmail.com  вказавши тему повідомлення “СИМПОЗІУМ”.

Публікація та участь у Симпозіумі безкоштовні завдяки фінансовій підтримці Фонду цівільних досліджень і розвитку США (CRDF Global) OISE-16-62755-0 “Сталі підходи до покращення врожайності та харчової цінності пшениці”.

Учасникам симпозіуму доведеться самостійно оплатити транспортні видатrи і проживання. Про резервування житла варто подбати заздалегідь (http://virtual.ua/ua/accommodation/lviv/).  

Детальна інформація про програму, а також про реєстрацію та матеріально-технічне забезпечення буде надіслано протягом тижня після 10 червня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі фізіології та екології рослин Львівського національного університету мені Івана Франка, вул. Грушевського, 4, 79005, Львів, Україна, тел.: +38 (032)2394283; +38 (050) 7451521

До зустрічі у Львові!