Участь працівників кафедри біохімії в міжнародній програмі обміну

10.02.2020 | 14:37

Професор кафедри біохімії Наталія Сибірна, а також аспіранти Олексадр Кармаш та Ольга Дзидзан протягом січня-лютого 2020 року були учасниками міжнародної програми обміну аспірантів та науково-педагогічного персоналу “International scholarship exchange of PhD candidates and academic staff” (project No. POWR.03.03.00-00-PN13/18) в Жешувському університеті за сприяння агенції NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).

Під час перебування професором Наталією Сибірною було прочитано два спеціалізовані курси лекцій на теми: A Search for Diabetes Mellitus Related Violations of Leukocytes and Treatment of these Conditions by Medicinal Plants; Influence of Submerged Culture Mycelium of Higher Basidiomycetes Medicinal Mushrooms on Morphological and Functional States of Erythron under Type 1 Diabetes Mellitus, а також семінари по спеціалізованому курсу «Функціональні харчові продукти» для працівників та студентів кафедри хімії та токсикології харчових продуктів Жешувського університету.