Великий практикум студентів-освітян
На Великому практикумі студенти-освітяни 4 курсу успішно опанували базові навички користування програмним комплексом Mozaik та отримали сертифікати від компанії EdPro. Створення електронних зошитів і книг, наповнення їх іграми, 3D-інсталяціями, навчальними відео – ці знання та навички вкрай необхідні сучасному творчому педагогу. Майбутні вчителі навчились застосовувати різноманітний і багатий інструментарій програми MozaBook для створення цікавих інтерактивних уроків біології.
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/foto-1.jpg)
![](https://bioweb.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/foto-2.jpg)