Вічна пам’ять Володимиру Івановичу Баранову

31.05.2023 | 10:10

БАРАНОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

7 липня 1950 – 30 травня 2023

Колектив кафедри фізіології та екології рослин біологічного факультету Львівського національного університет імені Івана Франка сумує з приводу раптового відходу у вічність доцента нашої кафедри Володимира Івановича Баранова.

Науковий та життєвий шлях Володимира Івановича був пов’язаний з Львівським університетом та рідною кафедрою, яким він присвятив всю свою професійну діяльність упродовж 50 років, від студентської лави до доцента.

Володимир Іванович користувався заслуженою повагою та авторитетом серед колег та студентів, які пам’ятатимуть його доброту, гумор, професійні та людські якості.

Вічная пам’ять!

Прощання з Володимиром Івановичем Барановим відбудеться завтра, 1.06, о 12:00 в траурному залі на вул. Пекарській.