Відбулася Звітна наукова конференція Університету

09.02.2023 | 20:10

1-8 лютого 2023 року на усіх факультетах та кафедрах Львівського національного університету імені Івана Франка тривали секційні засідання Звітної наукової конференції Університету за 2022 рік. Наукові доповіді, ґрунтовні виступи та плідні дискусії вчених резюмували головні наукові досягнення академічної спільноти Університету у минулому році, а також окреслювали магістральні пріоритети розвитку природничих наук та гуманітаристики в ЛНУ ім. Івана Франка.

Упродовж тижня у змішаному очно-дистанційному форматі науковці, презентуючи свої напрацювання, ідеї та винаходи, виголосили 1913 доповідей. Учасники конференції працювали у таких тематичних секціях: філософські науки (94 доповіді), історичні дослідження (98 доповідей), філологічні науки (125 доповідей), іноземні мови і світова література (130 доповідей), журналістика (75 доповідей), економічні науки (239 доповідей), управління фінансами та бізнес (83 доповіді), юридичні науки (187 доповідей), міжнародні відносини (77 доповідей), педагогічні науки (116 доповідей), культура і мистецтво (92 доповіді), бібліотекознавство, бібліографія та книгознавство (12 доповідей), біологічні науки (76 доповідей), хімічні науки (55 доповідей), безпека життєдіяльності (4 доповіді), географічні науки (136 доповідей), геологічні науки (20 доповідей), фізика (40 доповідей), астрономія (16 доповідей), електроніка та комп’ютерні технології (76 доповідей), математика та механіка (77 доповідей), прикладна математика та інформатика (85 доповідей).

На пленарному засіданні звітної конференції (секція біологічних наук) було заслухано 5 доповідей.

Загалом  конструктивні дискусії в рамках Звітної наукової конференції, усвідомлення місії, яка покладена на наукову спільноту Університету, і підтримка нових ідей уже зараз формує траєкторію розвитку наукових досліджень ЛНУ ім. Івана Франка у 2023 році, а активність вчених доводить – незважаючи на усі труднощі, рік буде успішним!
За матеріалами Пресцентру