Відбулося засідання секції “БІОФІЗИКА. ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ І ТВАРИН, БІОМЕДИЦИНА” в межах XIX Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ»

01.05.2023 | 13:36

27 квітня 2023 року відбулося засідання секції “БІОФІЗИКА. ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ І ТВАРИН, БІОМЕДИЦИНА” в межах XIX Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвячена 90-річчю від дня народження академіка НАН України, професора Шеляга-Сосонка Юрія Романовича.

Учасники представили дев’ять цікавих і різноманітних доповідей та продемонстрували високий рівень знань і вміння представити свої наукові здобутки. Переможцями конференції у підсекції «Біофізика» журі визнало:

1 місце

Тарнопольська О., Котик О., Котлярова А., Марченко С. ВПЛИВ ВЕКУРОНІЮ БРОМІДУ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ КАТІОННИХ КАНАЛІВ ВЕЛИКОЇ ПРОВІДНОСТІ ЯДЕРНОЇ МЕМБРАНИ НЕЙРОНІВ ПУРКІНЬЄ МОЗОЧКА (Інститут фізіології імені О. О. Богомольця НАН України)

2 місце

Кругляк В., Гарасим Н., Боднарчук Н. ЗМІНА МОРФОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ЕРИТРОЦИТІВ КРОВІ ЩУРІВ ЗА ДІЇ ГІСТАМІНУ І РАНІТИДИНУ (Львівський національний університет імені Івана Франка)

3 місце

Goldanova T., Basovska O., Moroz O. DOES THE ACUTE KIDNEY INJURY IMPAIR UTERINE CONTRACTION? (Taras Shevchenko National University of Kyiv)

Переможцями конференції у підсекції «Фізіологія людини і тварин» журі визнало:

1 місце

Nadtoka S., Kotliarova A., Kotyk O. IDENTIFICATION OF LCC CHANNELS’ CONDUCTIVITY IN DIFFERENT TYPES OF CELLS (Bogomoletz Institute of Physiology, National Academy of Sciences of Ukraine)

Manko B.V., Manko B.O., Babsky A. AUTOMATIC ANALYSIS OF BIOLOGICAL SUSPENSIONS OXYGEN CONSUMPTION SIGNALS (Львівський національний університет імені Івана Франка)

2 місце

Федьків М., Вовканич Л., Свищ Я. ОСОБЛИВОСТІ СЕНСОМОТОРНИХ РЕАКЦІЙ У ГРУПАХ ОСІБ З РІЗНИМ СПРЯМУВАННЯМ ТА ІНТЕНСИВНІСТЮ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського)

3 місце

Liubas N., Bedrylo A., Terletska M., Iskra R. EFFECT OF THIOSULFONATE ESTERS ON THE ACTIVITY OF ANTIOXIDANT DEFENSE ENZYMES IN RAT BLOOD (Institute of Animal Biology, NAAS, Ivan Franko National University of Lviv)

Грамоти за оригінальні доповіді

Жук Н., Іскра Р. МОНІТОРИНГ ПОШИРЕНОСТІ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ ДИХАННЯ СЕРЕД МОЛОДІ ЗА ПЕРІОД 2017-2022 РР. (Львівський національний університет імені Івана Франка)

Пинів М., Іскра Р. ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ФІЗИЧНОГО ТА ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ ШКОЛЯРІВ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ (Львівський національний університет імені Івана Франка)

Дякуємо ЗСУ за спокійний день і можливість проведення конференції!

Бажаємо учасникам конференції подальших успіхів у навчанні і наукових дослідженнях. До зустрічі за рік на ювілейній ХХ конференції «Молодь і поступ біології»!