Відбулося засідання секції “МІКРОБІОЛОГІЯ, ВІРУСОЛОГІЯ ТА ІМУНОЛОГІЯ”

26.04.2023 | 19:39

26 квітня 2023 року відбулося засідання секції “МІКРОБІОЛОГІЯ, ВІРУСОЛОГІЯ ТА ІМУНОЛОГІЯ” в межах  XIX Міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвячена 90-річчю від дня народження академіка НАН України, професора Шеляга-Сосонка Юрія Романовича. Учасники представили задекларовані у програмі 12 доповідей, які вирізнялися науковістю, оригінальністю та розмаїттям тематик.

Студенти та аспіранти ретельно працювали над своїми науковими тематиками поміж повітряних тривог і відключень світла і змогли сьогодні продемонструвати високий рівень знань та вміння виголошувати наукові доповіді. Принагідно до доповідачів були запитання, які надавали засіданню формату активної бесіди. За допомогою інтерактивного голосування у Google-формі обрали 6 переможців.

I місце

Voitovych M., Komplikevych S. EFFECTS OF HEAVY METAL COMPOUNDS TO BACTERIA, ISOLATED FROM DIFFERENT BIOTOPES OF ANTARCTICA. (Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine).

Moravska T., Melnyk V., Komplikevych S. LIPID PEROXIDATION OF PAENIBACILLUS TUNDRAE IMB B-7915 UNDER THE INFLUENCE OF POTASSIUM BICHROMATE. (Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine).

II місце

Topilnytska А., Kuzeliak Kh. EFFECT OF EXTRACTS FROM BUDDLEJA OFFICINALIS MAXIM. ON CANDIDA. (Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine).

Шимончук Т. В. ВПЛИВ НАТРІЙ ХЛОРИДУ НА ОКИСНЕННЯ НІТРИТ-ЙОНІВ ФОТОТРОФНИМИ ЗЕЛЕНИМИ ТА ПУРПУРОВИМИ СІРКОБАКТЕРІЯМИ. (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна).

III місце

Mashchak S., Koval I., Komlikevych S. LIPID PEROXIDATION OF OCHROBACTRUM RHIZOSPHAERAE IMB B-7956 UNDER POTASSIUM BICHROMATE EXPOSURE. (Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine).

Kyrdii E., Zaletska V. EFFECTS OF CYSTEINE AND SULFATE IONS ON THE SULFIDOGENIC ACTIVITY OF BACTERIA, ISOLATED FROM DIFFERENT PARTS OF LARGE INTESTINE OF RATS WITH ULCERATIVE COLITIS. (Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Ukraine).

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!

Усім учасникам конференції бажаємо подальших успіхів і натхнення до роботи!