Відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету

22.09.2023 | 19:14

21 вересня 2023 року відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка.

На порядок денний засідання було винесено низку важливих для діяльності організації питань, серед яких – заснування стипендії імені Майї Гарбузюк для студентів спеціальності «Театрознавство», питання про рекомендацію студентів до отримання відзнаки Вченої ради Університету,  звіт голови Ради Наукового товариства студентів за 2022-2023 навчальний рік та обрання голови Ради НТ.

Окрім членів Ради Наукового товариства студентів, у засіданні також взяли участь проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, голова Громадської ради ЛНУ ім. Івана Франка, професор Михайло Микієвич, керівниця планово-фінансового відділу Університету Світлана Сас, заступник начальника Науково-дослідної частини Університету Іван Куньо, очільниця Студентського уряду Анжеліка Кульчицька та голова Первинної профспілкової організації студентів Микола Спересенко.

Ключовими у порядку денному були звітно-виборі питання, а отже зі звітом про роботу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у 2022-2023 навчальному році виступив його очільник Святослав Пих. У звітній інформації йшлося, зокрема, про інституційний розвиток Наукового товариства, стратегічні напрями діяльності НТ, секції Наукового товариства, науково-організаційну діяльність, матеріально-технічне забезпечення, виконання бюджету Наукового товариства, роботу з нормативно-правовими актами, масштабування та комунікацію.

Святослав Пих також розповів про заходи, які організувало Наукове товариство студентів упродовж звітного періоду – курс «Як стати науковцем?», День науки у Львівському університеті, Тиждень академічної доброчесності.

Опісля представлення звіту, Рада Наукового товариства студентів обрала нового очільника – представника факультету міжнародних відносин Ростислава Клімова.