Вітаємо Богдана Омельяновича Осташа із присвоєнням вченого звання професора кафедри генетикита біотехнології!

27.10.2023 | 16:26
Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1309 від 25 жовтня 2023 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2023 року» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента, а також вченим Університету присуджено наукові ступені доктора наук.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Клепанчук Ользі Юріївні (кафедра фінансового менеджменту);
  • Породько Марʼяні Ігорівні (кафедра спеціальної освіти);
  • Призванській Роксоляні Антонівні (кафедра спеціальної освіти);
  • Сайко Христині Ярославівні (кафедра спеціальної освіти);
  • Самару Миколі Івановичу (кафедра теоретичної фізики);
  • Сухій Юлії Олексіївні (кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права).

Вчене звання професора присвоєно:

• Караманову Олексію Владиславовичу (кафедра загальної пелагогіки та педагогіки вищої школи);
  • Осташу Богдану Омеляновичу (кафедра генетики та біотехнології).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Дмитріву Григорію Степановичу (00.01 «Неорганічна хімія»);
  • Войтович Людмилі Мирославівні (08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових здобутків!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1309 від 25 жовтня 2023 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2023 року» можна ознайомитися за посиланням.