23.06.2023 | 23:06

Вітаємо доцентку кафедри біофізики та біоінформатики Ярину ШАЛАЙ з отриманням нагороди від Департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації за підготовку переможниці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Анни КНЯЗЬ учениці 11 Д-класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана ФранкаТема роботи «Аналіз токсичної дії похідного тіазолу у комплексі з полімерним носієм». Нагороду переможниці вручив міністр освіти і науки Оксен ЛІСОВИЙ.