Вітаємо Генегу А.Б. доц. кафедри біофізики та біоінформатики з присвоєнням вченого звання доцента

01.05.2023 | 13:02

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 491 від 27 квітня 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказів Міністерства освіти і науки України» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента, а також присуджено науковий ступінь доктора наук.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Власевич Тетяні Вікторівні (кафедра теорії та історії культури);
  • Генезі Анастасії Богданівні (кафедра біофізики та біоінформатики);
  • Кобрину Володимиру Степановичу (кафедра конституційного права);
  • Кухарському Ігорю Йосифовичу (кафедра фізичної та біомедичної електроніки);
  • Матвієнків Ользі Степанівні (кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів);
  • Медвідь Іванні Іванівні (кафедра фізичної та біомедичної електроніки);
  • Рибак Оксані Степанівні (кафедра психології);
  • Чорній-Климовець Ірині Юріївні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів).

Вчене звання професора присвоєно:

• Капленко Галині Вікторівні (кафедра економіки та публічного управління);
  • Крупці Ігорю Михайловичу (кафедра аналітичної економії та міжнародної економіки);
  • Тяжкороб Ірині Володимирівні (кафедра фінансових технологій та консалтингу);
  • Шмігеру Тарасу Володимировичу (кафедра перекладознавства та контрастивної лінгвістики).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Бойчишин Лідії Михайлівні (00.04 «Фізична хімія»);

Щиро вітаємо колег з високими науковими здобутками! Бажаємо міцного здоров’я, реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!

Згідно з наказом до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України включено також два видання Львівського національного університету імені Івана Франка:

• Палеонтологічний збірник (геологічні спеціальності – 103);
  • Теорія і практика викладання української мови як іноземної (філологічні спеціальності – 035).

З наказом Міністерства освіти і науки України № 491 від 27 квітня 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказів Міністерства освіти і науки України» можна ознайомитися за посиланням.