Вітаємо завідувачку кафедри мікробіології Світлану Гнатуш із заслуженою відзнакою!

31.12.2022 | 13:43

28 грудня 2022 року відбулося підсумкове засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ректор відзначив грамотами та подяками студентів та працівників Університету за волонтерську діяльність, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у наближення перемоги України над російським агресором.

Під час засідання Володимир Петрович також відзначив працівників Університету, зокрема й молодих вчених, за вагомі наукові результати, які сприяють інноваційному, технологічному та соціально-економічному поступу Української Держави та Львівського університету.

Бажаємо натхнення, процвітання і успіхів у подальшій роботі!!!