Вступникам на старші курси (на основі диплома бакалавра)

23.08.2020 | 13:49

Списки по аудиторіях фахового іспиту

= День і година початку фахового іспиту 26_14 =

Аудиторія 332б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Анісімов Максим ВіталійовичBLБіологія
2Біда Дмитро ВасильовичBLБіологія
3Біляк Галина ВасилівнаBLБіологія
4Бабко Анастасія ВалеріївнаBLБіологія
5Балашова Анастасія СергіївнаBLБіологія
6Бокатенко Юлія АндріївнаBLБіологія
7Ковтун Оксана ВіталіївнаBLБіологія
8Кузьмина Анастасія ІванівнаBLБіологія
9Мальвічко Марта ІгорівнаBLБіологія
10Мороз Анна АндріївнаBLБіологія
11Пелехата Уляна ОлегівнаBLБіологія
12Поліщук Нікіта ВалентиновичBLБіологія
13Ракша Олена ВалеріївнаBLБіологія
14Скворцова Марина ОлегівнаBLБіологія
15Спринь Христина РоманівнаBLБіологія
16Стеців Ольга ВолодимирівнаBLБіологія
17Черкасова Тетяна ОлександрівнаBLБіологія
18Шемедюк Анастасія ЛеонідівнаBLБіологія

Аудиторія 242б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Бондар Анастасія СергіївнаBLБіологія
2Бортнік Юлія ВасилівнаBLБіологія
3Браун Юлія ОлександрівнаBLБіологія
4Булка Ірина ВолодимирівнаBLБіологія
5Буцик Наталія ЯрославівнаBLБіологія
6Візічканич Іванна ІванівнаBLБіологія
7Вільжановський Святослав МихайловичBLБіологія
8Василюк Оксана ВікторівнаBLБіологія
9Гіркова Соломія ЯрославівнаBLБіологія
10Гладир Олександра СтаніславівнаBLБіологія
11Гринчишин Романія ІгорівнаBLБіологія
12Грондзаль Вікторія ВасилівнаBLБіологія
13Груба Олена ІванівнаBLБіологія
14Гуцаленко Анастасія КостянтинівнаBLБіологія
15Данко Юрій ЮрійовичBLБіологія
16Денека Максим МихайловичBLБіологія
17Деркач Єлизавета МаксимівнаBLБіологія
18Дзизюк Наталія ОлексіївнаBLБіологія
19Дмитришин Уляна АндріївнаBLБіологія
20Добровольська Наталія БогданівнаBLБіологія
21Домша Ольга РоманівнаBLБіологія
22Допта Анатолій ІвановичBLБіологія
23Дуда Ольга МихайлівнаBLБіологія
24Зіньковська Віталія ВолодимирівнаBLБіологія
25Квас Іванка ВасилівнаBLБіологія
26Кепенач Марія ІванівнаBLБіологія
27Китчак Софія ВіталіївнаBLБіологія
28Ковальчук Марія ІгорівнаBLБіологія
29Козира Роман МирославовичBLБіологія

Аудиторія 123б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Гаврилюк В’ячеслав ОлеговичBLБіологія
2Горячкіна Ірина ВолодимирівнаBLБіологія
3Николин Лідія ЯрославівнаBLБіологія
4Ревкевич Іванна ВікторівнаBLБіологія
5Хомчак Андріяна РоманівнаBLБіологія
6Цедуляк Василина-Марта СергіївнаBLБіологія
7Чіпак Софія ЮріївнаBLБіологія
8Чопик Уляна ВасилівнаBLБіологія
9Шкоропад Олена БогданівнаBLБіологія
10Шостак Микола ОлеговичBLБіологія
11Щур Вікторія СтепанівнаBLБіологія
12Янчук Леся ЄвгеніївнаBLБіологія

Аудиторія 219б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Кондратюк Вікторія МихайлівнаBLБіологія
2Копчук Христина ПетрівнаBLБіологія
3Коропецький Олександр ЮрійовичBLБіологія
4Косач Андріана ЯрославівнаBLБіологія
5Красножон Тетяна ІгорівнаBLБіологія
6Кучерак Тетяна ІванівнаBLБіологія
7Левандівська Софія ГордіївнаBLБіологія
8Лозинська Софія РоманівнаBLБіологія
9Лукащук Ольга ІгорівнаBLБіологія
10Міхеєва Марія МиколаївнаBLБіологія
11Мандзюк Юлія ОлександрівнаBLБіологія
12Мартинова Христина МихайлівнаBLБіологія
13Марцинюк Ірина ВасилівнаBLБіологія
14Маслакова Аліна ОлександрівнаBLБіологія
15Маховська Крістіна СергіївнаBLБіологія
16Мельник Марія ІванівнаBLБіологія
17Микитин Віктор МихайловичBLБіологія
18Мудрікув Діана МиколаївнаBLБіологія
19Нагірнич Ольга МиколаївнаBLБіологія
20Павлів Юлія МихайлівнаBLБіологія
21Петрин Тетяна СергіївнаBLБіологія
22Петрович Наталія СтепанівнаBLБіологія
23Попович Марія ІгорівнаBLБіологія
24Поручинський Богдан АндрійовичBLБіологія
25Прокопчук Юлія ВолодимирівнаBLБіологія
26Рабець Андрій ВікторовичBLБіологія
27Распопіна Анастасія СергіївнаBLБіологія

Аудиторія 126б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Ревак Дмитро ЮрійовичBLБіологія
2Романюк Ганна ВолодимирівнаBLБіологія
3Романюк Любов ІванівнаBLБіологія
4Савіцький Андрій АндрійовичBLБіологія
5Сарабун Вероніка ВасилівнаBLБіологія
6Сарай Іванна АндріївнаBLБіологія
7Семеренко Іванна ЮріївнаBLБіологія
8Сенів Мар`яна БогданівнаBLБіологія
9Созанська Галина ІванівнаBLБіологія
10Сойка Олена ІгорівнаBLБіологія
11Соколюк Вікторія ЮріївнаBLБіологія
12Споляк Тетяна РоманівнаBLБіологія
13Телегій Андріана ВікторівнаBLБіологія
14Телегій Лілія ВікторівнаBLБіологія
15Терешко Наталія ВалеріївнаBLБіологія
16Тивонюк Катерина РоманівнаBLБіологія
17Тимчишин Тетяна ЯрославівнаBLБіологія
18Тригуб Соломія-Марія ЮріївнаBLБіологія
19Тригуба Ірина ІгорівнаBLБіологія
20Фітель Марія ВасилівнаBLБіологія
21Федорів Тетяна ІгорівнаBLБіологія
22Фоловко Павло ІвановичBLБіологія
23Ханик Юрій ОлеговичBLБіологія
24Хомей Ярослав ЯрославовичBLБіологія
25Хоменко Владислав ПетровичBLБіологія

= День і година початку фахового іспиту 26_10 =

Аудиторія 332б

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіКодНазва іспиту
1Банах Марія БогданівнаBEЕкологія
2Батіг Наталія ВасилівнаBEЕкологія
3Бондар Анастасія СергіївнаBEЕкологія
4Верхоляк Ірина РоманівнаBEЕкологія
5Вишотравка Марія ІгорівнаBEЕкологія
6Волос Юрій ЯрославовичBEЕкологія
7Гуцуляк Богдана РоманівнаBEЕкологія
8Жигаль Назар БогдановичBEЕкологія
9Мацевко Марія РоманівнаBEЕкологія
10Піщальник Ольга ЮріївнаBEЕкологія
11Ревкевич Іванна ВікторівнаBEЕкологія
12Рибалко Владислав ВолодимировичBEЕкологія
13Телішевська Наталія ОрестівнаBEЕкологія