Викладачі та студенти біологічного факультету взяли участь у науковому фестивалі OL, який відбувся у Львові 13 травня 2023 року

15.05.2023 | 14:32

На локації просто неба, Duck’s Lake, у Львові 13 травня 2023 року відбувся науковий фестиваль OL. Тут проводилися різноманітні майстер-класи, наукові шоу з хімії, біології, робототехніки, VR та ін. Цьогоріч науковий фестиваль OL відбувається вже вчетверте. Лозунг цього фестивалю – #наука_перемагає. Студенти та викладачі біологічного факультету взяли участь у блоках фестивалю:

• «Створюй» – практичні майстер-класи  (майстер-класи проводили магістр кафедри біохімії Роксолана Шкіль, бакалаври кафедри генетики і біотехнології Катерина Слюзар та Вікторія Вонсович, бакалаври кафедри біохімії Олена Шупарська, Юлія Наум, Юрій Трач).
  • «Вражай» – наукові шоу на сцені:
  • «Перший науковий театр»
  • «Хімія живого» (наукове шоу презентували доценти кафедри біохімії Марія Сабадашка та Олена Стасик)
  • VR-технології «VRеалі»
  • МАН Музей науки в Києві
  • Наукове шоу від діджея Johnny Blaze
  • Пряме включення з Антарктичної станції «Академік Вернадський» (доцент кафедри мікробіології Тарас Перетятко)

Проєкт реалізується молодіжним простором Lviv Open Lab  з мережі молодіжних просторів ТВОРИ! у межах проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.