Висловлюємо найщиріші співчуття Голуб Наталії Ярославівні

18.05.2022 | 17:00

Колектив біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щирі співчуття доценту кафедри генетики та біотехнології Наталії Ярославівні Голуб з приводу загибелі її чоловіка Богдана Володимировича Голуба.

Богдан Голуб – оператор відділення управління протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону боронив нашу Батьківщину на Луганщині і загинув як герой у бою з ворогом 15 травня 2022 року. Ми висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким і друзям Богдана Голуба.

Розділяємо Ваш біль та скорботу, сумуємо разом із Вами у цей важкий час, підтримуємо в годину скорботи.
Нехай добрий, світлий спомин про Богдана Голуба – захисника Вітчизни, люблячого чоловіка, сина, батька, друга, назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають! Слава Україні!

Похорон відбудеться у гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

19 травня 2022 року об 11.00