Як постковідний синдром змінює життя людей
04.04.2023 | 21:05
![🦠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t59/1.5/16/1f9a0.png)
COVID-19 вніс значні корективи у наше життя, позначився на здоров’ї. За три роки пандемії ми навчилися співіснувати з вірусом. Проте у багатьох симптоми коронавірусної інфекції зберігаються упродовж декількох місяців після одужання. Щоб детальніше дізнатись про їхню причину та специфіку, ми пропонуємо вам відвідати зустріч з доценткою кафедри мікробіології ЛНУ ім. І. Франка, кандидаткою біологічних наук Звір Галиною Іванівною
![👩🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/1f469_1f3fc.png)
![👀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1.5/16/1f440.png)
Питання, які будуть підняті під час лекції:
1. Емерджентні інфекції – глобальна проблема ХХІ ст.
2. COVID-19: фактори ризику, етіологія, патогенез, клінічні прояви.
3. Постковідний синдром: симптоми, які з нами надовго.
![📆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
Тому з радістю запрошуємо доєднатися 5 квітня о 11:50, у 333 аудиторії.
Чекаємо саме на вас!
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)