З Міжнародним днем екологічних знань!

15.04.2021 | 21:06
Міжнародний день екологічних знань відзначають щороку 15 квітня. Уже 29 років, як запроваджено в світі і 25 років – в Україні. Це багато чи мало? Для термінових дій, які потрібні в планетарному масштабі, напевно, багато. Бо часу надто мало, аби виправити ситуацію, і щоразу більше ми будемо «топитися» в новинах про брак чистої воді чи чистого повітря.
Але це достатньо для сформування нового покоління людей, які виросли з екологією і розумінням екологічних проблем. Поінформовані – значить відповідальні. Інша справа, як у нас дають екологічні знання, подають розуміння цілісності екосистем і необхідності збереження біорізноманіття. Бо у школі екологію вже не викладають, у ЗВО – теж ні. Лише на спеціальностях Екологія та Біологія. Отож, поширення екологічних знань лягає на плечі небайдужих, на громадські природоохоронні організації, на молодих людей, у яких екологічний світогляд став домінантою у життєвих ситуаціях.
Від імені кафедри екології вітаємо колег з днем екологічним знань, і щоби він став святом!