Загальні збори аспірантів першого року навчання

10.10.2023 | 09:41

Шановні аспіранти!

10 жовтня 2023 року о 16.00 год. в Актовій залі Будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) відбудуться загальні збори аспірантів першого року навчання.

План зустрічі

1.      Вітальне слово проректора з наукової роботи академіка НАН України, доктора хімічних наук, професора Романа Гладишевського.

2.      Вступне слово завідувача відділу аспірантури та докторантури Наталії Литвинович. Інформація про захист дисертації у разовій спеціалізованій вченій раді (вчений секретар науково – дослідної частини Університету доцент Ольга Жак).

3.      Інформація про академічну мобільність аспірантів (фахівець відділу міжнародних зв’язків Софія Шовгенюк).

4.       Презентація Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету (голова Наукового товариства Святослав Пих)

5.      Інформація про військовий облік аспірантів (завідувач військово-мобілізаційним відділом Ігор Говенко).

6.      Ознайомлення з індивідуальним навчально-науковим планом аспіранта (провідний фахівець відділу аспірантури та докторантури Надія Лемега).

7.      Відповіді на запитання.

8.      Різне.