Захищаючи Україну, загинув випускник магістратури 2015 року кафедри екології Степан Соловій

21.08.2023 | 17:32
Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Степан Соловій

Захищаючи Українську Державу, 18 серпня 2023 року на Донеччині загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Степан Соловій. Героєві було 30 років.

Степан Соловій навчався на біологічному факультеті. 2015 року завершив навчання у магістратурі на кафедрі екології Львівського університету. Викладачі згадують Степана як талановитого студента, який мав чіткі цілі у житті, був чесним і працьовитим.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!