Закордонне стажування асистента кафедри мікробіології Масловської О. Д.

05.04.2020 | 21:10

Асистент кафедри мікробіології Масловська О. Д. пройшла науково-педагогічне стажування на факультеті технологій та біоніки Рейн-Ваальського університету (м. Клеве Німеччина) з 5.11.2019 р. по 2.02.20 р., яке стало можливим за підтримки індивідуального гранту від Federation of European Microbiological Societies (FEMS) FEMS-GO-2019-504 «Immobilization of cells of photosynthetic bacteria Rhodopseudomonas yavorovii and Chlorobium limicola for optimization of biologically valuable compounds production». Під час стажування Ольга Дмитрівна ознайомилася з основними напрямами наукової роботи та організацією навчального процесу на факультеті технологій та біоніки Рейн-Ваальського університету прикладних наук та сучасними методами створення біоматеріалів, зокрема, з методами електроспінінгу. Разом професором Amir Fahmi та співробітниками відділу біоматеріалів факультету технологій та біоніки оптимізовано склад та синтезовано нові гібридні нановолокна для іммобілізації фотосинтезувальних бактерій з метою покращення продукування водню та біологічно цінних сполук. Досліджено продукування водню та синтез глікогену іммобілізованими на нановолокнах фотосинтезувальними бактеріями.