Запрошуємо взяти участь у циклі семінарів-тренінгів «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі»

11.04.2023 | 16:22
Дорогі колеги! В рамках проведення Тижня охорони праці у Львівському національному університеті імені Івана Франка запрошуємо Вас взяти участь у циклі семінарів-тренінгів «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі».
Організатори навчання – Первинна профспілкова організація працівників Університету, Український центр соціально-правових досліджень, Психологічна служба ЛНУ імені Івана Франка офіційна сторінка, Відділ пожежної безпеки та цивільного захисту Університету, Відділ охорони праці, Кафедра мікробіології біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка та Медичний фаховий коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
Під час навчання поговоримо на актуальні теми:
🔹 пожежна безпека на робочому місці;
🔹 біологічна небезпека: джерела загроз і шляхи порятунку;
🔹 колектив на роботі: психологічні особливості взаємовідносин;
🔹 інформаційна гігієна освітнього закладу в умовах воєнного стану;
🔹 надання невідкладної медичної допомоги.
Окрім того, за підсумками роботи відбудеться круглий стіл з питань охорони праці за участі науковців та представників Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі».
Навчання триватиме упродовж 24-28 квітня 2023 року в очному та дистанційному форматах (дистанційно – за допомогою Microsoft Teams). По завершенні навчання кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує успішне завершення навчання, обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).
Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна до 18:00 год. 20 квітня 2023 року за посиланням https://cutt.ly/07ELPhF.