ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ в засіданні Екологічної комісії НТШ у рамках XXXV Наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка в Україні

13.03.2024 | 12:25

15 березня 2024 р., 14.00 год.
м. Львів, вул. Саксаганського, 1
Можлива дистанційна участь за посиланням
ZidzVwWVhiWUhJWk8zL01NUT09
(Meeting ID: 861 2108 6243, Passcode: 1111)

Круглий стіл на тему: “ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА”

Установи співорганізатори:

Наукове товариство ім. Шевченка,

Екологічна комісія;

Львівський національний університет імені Івана Франка, Кафедра екології;

Інститут екології Карпат НАН України;

Державний природознавчий музей НАН України

Програма роботи:

1. “Діяльність установ природнозаповідного фонду на Кінбурському півострові в умовах війни” доповідач Константин Редінов, н.с., в.о. директора РЛП Кінбурська коса.
  2. Наукова діяльність НПП Слобожанський – до та після 2022 року. Що змінилося?

доповідачка Алла Шумілова, канд. біол. наук, начальник науково-дослідного відділу НПП.

1. Наслідки російської військової агресії в НПП «Залісся»

доповідачка Вікторія Смаголь, канд. біол. наук, науковий працівник НПП.

1. Повоєнне відновлення екосистем за допомогою технологій біорегуляції міко- та мікробіоценозами грунтів,

доповідачка Вікторія Оліферчук, д-р біол. наук, старший викладач кафедри екології та ландшафтної архітектури Українського державного лісотехнічного університету.

1. Культурологічна детермінація діячів НТШ на шляху до соціо-природничої парадигми,

доповідач Юрій Чернобай, д-р біол. наук, гол. наук. сп. Державниго природознавчого музею НАН України.

1. Дискусія.

Запрошення 2024-Круглий стіл ЕК НТШ