Засідання секції екології науково-практичної конференції «Україна очима молодих»

07.06.2023 | 16:47

Сьогодні, 7 червня, відбулося засідання секції екології науково-практичної конференції “Україна очима молодих” Малої академії наук. До участі були залучені учні 9 та 10 класів з різних областей України. Основна тематика секції базувалась на досліджені впливу російської агресії на території України та вивчені наслідків повномасштабного вторгнення на навколишнє природне середовище. Заслухали доповіді члени журі у складі: Гончаренко В.І. – заступник декана біологічного факультету, завідувач кафедри ботаніки, Назарук К.М. – доцент кафедри зоології, Джура Н.М. – доцент кафедри екології, лаборантка кафедри екології Савінкова В.В. та методист МАН Довжна І.Є. До вітального слова запрошено Мамчур З.І. – завідувачку кафедри екології. Усі присутні відмітили високий рівень обізнаності учасників та прикладний аспект досліджень. Дякуємо всім присутнім за активну участь та внесок у розвиток української наукової спільноти.