Засідання секції “Фізіологія рослин” XX Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів “МОЛОДЬ І ПОСТУП БОЛОГІЇ”

19.04.2024 | 10:01

18 квітня відбулось засідання секції “Фізіологія рослин” ювілейної XX Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів “МОЛОДЬ І ПОСТУП БОЛОГІЇ”, яка присвячена 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа. Засідання секції провели у змішаному форматі. Заслухано 7 цікавих та змістовних доповідей учасників конференції. В ході обговорення відзначено високий науковий рівень та об’єм проведених досліджень, їхню актуальність, практичне значення та цінність.

Загалом тематика заслуханих доповідей дуже різноманітна, їх представили як аспіранти різних років навчання так і студенти, що свідчить про те, що наука в надійних руках!
Окремо вітаємо наших колег які отримали призові місця:
1 місце – Жолобович Іванна
2 місце – Гафич Тетяна
3 місце – Волошин Оля
3 місце – Библик Діана
Дякуємо всім за участь та будемо раді Вас бачити на наступних конференціях!