Засідання секцій «Екологія» та «Екологічна освіта»

20.04.2024 | 21:13

18-19 квітня 2024 року відбулося засідання секцій «Екологія» та «Екологічна освіта»  ХХ Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології», що присвячена 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа. На засіданні заслухали дев’ятнадцять доповідей, з них три доповіді учасників із Польщі у дистанційному форматі. Найкращими визнано доповіді студента Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Д. Агафонова «Нові відомості про знахідки гриба Acrospermum compressum Tode в Україні», Н. Костя, аспіранта Національного університету «Львівська політехніка» «Ентоморемедіація забруднених мікотоксинами відходів агропромислового комплексу за допомогою личинок Hermetia illucens» та П. Максимовича з Вроцлавського університету «Mycobiome analysis of honeybee hives in selected apiaries, Lower Silesia: an ecological assasment of biodiversity and potential fungal pollution», які отримали Дипломи за 1 місце.Високу оцінку отримали доповіді студентів і аспірантів  Львівського національного університету імені Івана Франка (А.-М. Богославець, С. Михайлюк, В. Грицак, А. Кабай, А. Прихідько, О. Мицак), Національного університету «Львівська Політехніка» (В. Янчук), Люблінського природничого  університету (А. Братковська).