Засіданняк секції “Фізіологія рослин. Екологія” UPD.

27.04.2023 | 12:11

26 квітня о 14.00 у 202 аудиторії біологічного факультету у змішаному форматі відбулось засідання секції “Фізіологія рослин. Екологія” в рамках щорічної міжнародної конференції “Молодь і поступ біології” присвяченої 90-річчю від дня народження академіка НАН України, професора Шеляга-Сосонка Юрія Романовича.

Студенти та аспіранти представили наступні доповіді:

1. Базюк С., Кобилецька М. ВИКОРИСТАННЯ НАТРІЙ ДИХЛОРІЗОЦІАНУРОВОЇ КИСЛОТИ ДЛЯ ПОВЕРХНЕВОЇ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ВЕГЕТАТИВНИХ БРУНЬОК ПІДЩЕПИ ЧЕРЕШНІ СОРТУ GISELA 6 В УМОВАХ IN VITRO (Львівський національний університет імені Івана Франка);
2. Теглівець С., Романюк Н. ПОТЕНЦІАЛ ВИКОРИСТАННЯ БІОВУГІЛЛЯ ДЛЯ ФІТОРЕМЕДІАЦІЇ ЗАБРУДНЕНИХ ҐРУНТІВ (Львівський національний університет
імені Івана Франка);
3. Заблоцька К., Цвілинюк О. ВПЛИВ САЛІЦИЛОВОЇ КИСЛОТИ НА РІСТ ТА РОЗВИТОК ЛЬОНУ НИЗЬКОГО (LINUM HUMILI MILL.) ТА ВІВСА ПОСІВНОГО
(AVENA SATIVA L.) (Львівський національний університет імені Івана Франка);
4. Притула С., Мамчур З. СФАГНОВІ МОХИ ДОВБОШАНСЬКОГО ПІДРАЙОНУ СКИБОВИХ ҐОРҐАН (Львівський національний університет імені Івана Франка);
5. Вороновська Н.-С., Мамчур З. ПОШИРЕННЯ КАРАНТИННОГО ВИДУ AMBROSIA ARTEMISIIFOLIA L. У РАДЕХІВСЬКІЙ ОТГ (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Під час обговорення усі присутні відзначили високий рівень підготовки учасників конференції. Бажаємо учасникам подальших наукових успіхів і чекаємо зустрічі на наступній конференції “Молодь і поступ біології”.

UPD: вітаємо переможців сеції “Фізіологія рослин. Екологія”. Учасники здобули наступні призові місця:

І місце – Притула Сергій;

ІІ місце – Базюк Станіслав;

ІІ місце – Вороновська Наталя-Софія;

ІІІ місце – Заблоцька Катерина;

ІІІ місце – Теглівець Степан.