Звітна конференція, підсекції екології, фізіології та біохімії рослин (друге засідання)

03.02.2022 | 16:53

Сьогодні, 3 лютого 2022 року відбулося друге засідання підсекції екології, фізіології та біохімії рослин звітної наукової конференції Львівського національного університету імені Івана Франка. У зв’язку з карантинними обмеженнями та епідеміологічною ситуацією викладачі та аспіранти кафедри фізіології та екології рослин і кафедри екології провели засідання в онлайн-форматі на платформі ZOOM, до засідання могли долучитися усі охочі.

Впродовж засідання було заслухано 6 цікавих і змістовних доповідей, було багато запитань до доповідачів. В ході обговорення  відзначено високий науковий рівень та об’єм проведених досліджень, їхню актуальність, практичне значення та цінність.

Загалом тематика заслуханих доповідей дуже різноманітна, їх представили як аспіранти різних років навчання так і викладачі кафедри, що свідчить про успішну наукову роботу кафедри фізіології та екології рослин.

• Фізіологічні  засади застосування біовугілля.
  • Оптимізація  ростових процесів рослин огірків і томатів за умов мікоризації Tuber melanosporum.
  • Оптимізація   складу поживних середовищ на різних етапах культивування рослин в умовах in vitro.
  • Роль  вільнорадикальних процесів у формуванні адаптивної відповіді рослин до засолення.
  • Функціонування  аскорбат-глутатіонового циклу у рослин за умов стресу.
  • Нові  підходи  до вивчення бактеріальних ендофітів пшениці ярої.