Притула Сергій Вікторович

Посада: аспірант кафедри екології

Електронна пошта: serhiy.prytula@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Поширення, екологічні і біоіндикаторні особливості сфагнових мохів в екосистемах гірського масиву Ґорґани (Українські Карпати).

Тема дисертації: Сфагнові мохи Горган (Українські Карпати): поширення, екологічні особливості й природоохоронна оцінка

Науковий керівник: доцент, кандидат біол. наук, завідувач кафедри Мамчур Звенислава Ігорівна.

Публікації

Статті:

  1. ОМ Демків, СЯ Банах, СВ Притула, ГЗ Гайда, МВ Гончар. Скринінг штамів мікроскопічних грибів–продуцентів лаккази // ScienceRise. Biological science, 2016. Вип. 3. – С. 64-69.

Тези:

  1. Притула С. Попередні дані про сфагнові мохи масиву Ґорґани (Українські Карпати) / С. Притула, Ю. Драч, З. Мамчур // Молодь і поступ біології: XVІ Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів, присвячена 75 річниці створення біологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка та 90 річниці від дня народження проф. М.П. Деркача (м. Львів, 27–29 квітня 2020 р.). – Львів, 2020. С. 103–104

Біографія

Народився 14 серпня 1996 р. у смт Богородчани Івано-Франківської області. Закінчив Богородчанську ЗОШ № 2 та вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2017 р. закінчив навчання на кафедрі мікробіології ЛНУ та отримав диплом бакалавра.  У 2017 р. вступив до магістратури кафедри мікробіології й у 2018 р. отримав диплом магістра. У 2019 р. вступив до аспірантури на кафедру екології ЛНУ.