День кар’єри ЄС 2024

11.10.2024 | 20:40
Запрошуємо вас на  День кар’єри ЄС 2024, що відбудеться вже 15-17 жовтня 2024р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та Інформаційного Центру ЄС.
EU Career Day | День кар’єри ЄС 2024 – проєкт Європейського Союзу, місією якого є інформування про шляхи професійного зростання і кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.
У програмі заходу – офіційне відкриття, панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», тренінги, презентації компаній-учасників, ярмарок вакансій, співбесіди, волонтерство, розіграші корпоративних подарунків та багато іншого.
Програма заходу:
15 жовтня – з 11 год. до 15 год. в холі головного корпусу Ярмарок вакансій із стендовою презентацією компаній-учасниць.
16 жовтня – онлайн презентація кар’єрних можливостей від партнерів Дня кар’єри ЄС 2024 на Фейсбук сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.
У рамках Дня кар’єри ЄС 2024 передбачено серію актуальних тренінгів:
  • 15 жовтня на Тренінг№1 Тема: “Все що треба знати перед співбесідою і трохи більше” – 15.00, 220 ауд. (головний корпус Університету). Тренер – Катерина Поліщук, старша фахівчиня з підбору персоналу компанії KPMG.
  • 16 жовтня на Тренінг№2 Тема: “Психологічна стійкість” – 15.00, 216 ауд. (головний корпус Університету).Тренер – Світлана Незабитовська, керівниця Відділу Психологічної служби ЛНУ ім. І.Франка
  • 17 жовтня на Тренінг№3 Тема:“Успішний працівник у часі нової реальності: виклики та можливості”- 15.00, 216 ауд.(головний корпус Університету).Тренер – Галина Даців, віце-президентка з питань навчання та розвитку персоналу (компанія SoftServe).
По завершенні події за результатами матеріалів, що будуть подані на панельній дискусії та тренінгах  (презентаційні матеріали надішлемо усім зареєстрованим), учасники матимуть нагоду пройти коротеньке тестування і отримати сертифікат учасника події День кар’єри ЄС 2024.
Реєстраційна форма для участі(студенти, аспіранти, випускники, викладачі та ін. зацікавлені):
Просимо активно долучатись до участі у заході, а також поширювати інформацію про День кар’єри ЄС 2024 серед студентів вашого факультету.
Участь у заходах, що проводить Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, зокрема і тих, що відбуваються у рамках Дня кар’єри ЄС 2024, регулюється розпорядженням Ректора №12 від 25.09.2024 року. Для ознайомлення, зразок розпорядження у вкладенні.
Дякуємо за співпрацю!
Відділ кар’єрного розвитку