Методичний брифінг з питань систематики і класифікації для вчителів біології міста Львова

06.02.2020 | 15:47

Доцент кафедри ботаніки Анастасія Одінцова виступила спікером під час проведення методичного брифінгу з питань систематики і класифікації для вчителів біології міста Львова «Сучасна систематика і класифікація у шкільній програмі» в рамках реалізації проекту «Від компетентного вчителя до компетентного учня», який організував Навчально-методичний центр освіти міста Львова.

“28 січня в НМЦО відбувся методичний брифінг для вчителів біології «Сучасна систематика і класифікація у шкільній програмі». Відповіді на запитання, які сформулювали вчителі стосовно проблеми, давала науковець, кандидат біологічних
наук, доцент кафедри ботаніки ЛНУ ім І. Франка Анастасія Одінцова. Захід виявився надзвичайно на часі, оскільки ці теми майже не висвітлені детально у сучасних підручниках, але містяться у шкільних програмах. Сподіваємося, що науково-методичний брифінг зміг задовільнити запити біологів на сучасне трактування питань класифікації та систематики.
Усім дякуємо за активність і участь у заході!”

Методист НМЦО В. Олійник