XIX Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ»

11.03.2023 | 13:37
XIX Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвячена 90-річчю від дня народження академіка НАН України, професора Шеляга-Сосонка Юрія Романовича 26–28 квітня 2023 року
Шановні студенти й аспіранти!
Запрошуємо Вас взяти участь у XIX Міжнародній науковій конференції «Молодь і поступ біології», присвяченій 90-річчю від дня народження академіка НАН України, професора Шеляга-Сосонка Юрія Романовича, яка відбудеться у Львові 26–28 квітня 2023 року.
Організаторами конференції є біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Інститут біології та наук про Землю Поморської Академії в Слупську (Польща), Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, Інститут біологічних наук та ботанічний сад Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Польща), факультет біології навколишнього середовища Університету природничих наук у Любліні (Польща).