Засідання секції «Ботаніка та інтродукція рослин» ХХ Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології»

19.04.2024 | 17:41

18 квітня 2024 року відбулося засідання секції «Ботаніка та інтродукція рослин» ХХ Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології», присвяченої 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа. На засіданні у змішаному форматі заслухали дев’ять доповідей із десяти запланованих. Доповідали учасники з Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківського  національного  університету імені  В. Н. Каразіна, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та University  of  Life Sciences, Lublin, Poland. Серед присутніх були здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Відбулася цікава дискусія і обговорення запропонованих доповідей.

Ботаніка та інтродукція рослин