Новини

ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС, присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського

07.10.2019 | 16:41

Працівники кафедри біохімії взяли участь в ХІІ УКРАЇНСЬКОМУ БІОХІМІЧНОМУ КОНГРЕСІ, присвяченому 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського, що відбувся з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року в м. Тернопіль.
Доповіді представили:
Проф. Сибірна Н.О. «ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ З АНТИОКСИДАНТНОЮ ТА ЦУКРОЗНИЖУВАЛЬНОЮ ДІЄЮ»
Проф. Стойка Р.С. «“SMART” NANOMEDICINES: DESIGN AND BIOACTIVITY»
Доц. Нагалєвська М.Р. «YACON EXTRACTS PREVENT DIABETES INDUCED OXIDATIVE DAMAGE OF MORPHO-FUNCTIONAL STATE OF LEUKOCYTES»
Доц. Сабадашка М.В. «DIABETES MELLITUS ACCOMPANIED BY OXIDATIVENITRATIVE STRESS DEVELOPMENT IN LEUKOCYTES»
Доц. Бродяк І.В. «ДИНАМІКА ПОЛІМЕРИЗАЦІЇ АКТИНОВИХ ФІЛАМЕНТІВ...

Читати »

Захист дисертації

06.10.2019 | 12:18

Колектив кафедри біофізики та біоінформатики щиро вітає молодшого наукового співробітника НДЧ, колишню аспірантку кафедри ШАЛАЙ Ярину Романівну з успішним захистом дисертації «Роль вільнорадикальних процесів у антинеопластичній активності похідних тіазолу» на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук по спеціальності 03.00.02 – біофізика. Захист відбувся 3 жовтня 2019 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 35.051.14 на біологічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка. Бажаємо молодому кандидату наук міцного здоров’я, втілення творчих та наукових задумів, сповнення мрій, наснаги, професійного зростання та нових наукових здобутків!

Читати »

Будьмо знайомі!

26.09.2019 | 17:42

24 вересня у Львівській копальні кави відбулось знайомство із студентами-першокурсниками біологічного факультету. За три тижні наші першокурсники стали не просто студентами, а дружнім колективом. Екологи, що розпочали свій шлях в Університеті, талановито представили свою групу БЛЕ-11 і здобули почесне третє місце.

Читати »

25.09.2019 | 16:22

21-24 вересня делегація науковців Університету брала участь в міжнародній конференції з проблем інтеграції виробництва, освіти та інновацій та їхньої реалізації, що відбувалась на базі Дзілінського ун-ту, м. Чанчунь, Китай. До складу делегації входив гол.н.с. НДЧ кафедри генетики та біотехнології Б.О. Осташ. За час конференції Осташем Б.О. ознайомлено її учасників з науковими напрямами роботи кафедри, а також відвідано профільні наукові установи Дзілінського ун-ту – зокрема медичний центр Нормана Бетана (Norman Bethune), та інститут зоонотичних інфекцій.

Читати »

Візит групи науковців з Університету Тогоку (Японія) на кафедру генетики

25.09.2019 | 16:05

 
 
 
 
 
Група японських дослідників з ун-ту Тогоку на чолі з проф. Йошиказу Танака (Yoshikazu Tanaka) провела робочий візит на кафедрі генетики та біотехнології. Проф. Танака – фахівець у галузі структурної біології, обчислює тривимірні моделі білків та нуклеїнових кислот на основі рентгеноструктурних даних. Публікації його робіт див. http://www.lifesci.tohoku.ac.jp/labmos/eng/publish/strct.html. Ми співпрацюємо з проф. Танакою над визначенням структури транскрипційного фактора LanK, що контролює експресію гена протон-залежного антипортера LanJ (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30635689). У рамках візиту проведено низку лецій та семінарів присвячених структурній біології білків та очищенню вторинних...

Читати »

Joint ESENIAS and DIAS Scientific Conference and 9th ESENIAS Workshop: Species, ecosystems and areas of conservation concern under threat from the invasive alien species

23.09.2019 | 09:49

3-6 вересня 2019 року студентка кафедри зоології Наталія Дзизюк взяла участь у конференції «Joint ESENIAS and DIAS Scientific Conference and 9th ESENIAS Workshop: Species, ecosystems and areas of conservation concern under threat from the invasive alien species», що відбувалась у місті Охрид в Північній Македонії.

Читати »

Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Стан і біорізноманіття екосистем природоохоронних територій

17.09.2019 | 14:52

12-15 вересня 2019 р.
на базі біологічного факультету та біолого-географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка
відбулася міжнародна зоологічна конференція
"Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Стан і біорізноманіття екосистем природоохоронних територій"
присвяченої 220 річниці від дня народження О. Завадського.

Читати »

ВІТАННЯ ЗІ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

07.09.2019 | 19:49

Колектив кафедри зоології щиро вітає завідувача Еколого-гідробіологічної лабораторії, Струс Василину Орестівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук.
Захист відбувся 4 вересня 2019 року під час засідання спеціалізованої вченої ради у Харкiвському нацiональному унiверситеті імені В.Н. Каразіна.
Бажаємо міцного здоров’я, втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та великих наукових здобутків!

Читати »