Кафедра ботаніки

  • Про кафедру
  • Стратегія
  • Співробітники
  • Викладацький розклад
  • Новини

Співробітники

Викладацький розкладСтуденти-біологи провели інформативний захід до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

23.03.2023 | 21:21

21 березня 2023 року студенти біологічного факультету за ініціативи асистентів вчителів Середньої загальноосвітньої школи №42 м. Львова долучилися до проведення інформативного заходу до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна.
Зокрема, голова Студентської ради біологічного факультету Вікторія Руденко провела мінілекцію, упродовж якої коротко ознайомила учнів 5-х та 6-х класів з загальною інформацією про синдром Дауна. Опісля студентка біологічного факультету Марʼяна Микуш провела інтерактив серед учнів та вчителів СЗШ №42 м. Львова та вручила переможцям призи.
Асистенти вчителів разом з учнями школи відтворили сценку...

Читати »

Студентський уряд Університету очолила Анжеліка Кульчицька

23.03.2023 | 21:16

Відповідно до результатів студентського онлайн-голосування очільницею Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка обрано Анжеліку Кульчицьку. За її кандидатуру віддали свої голоси 579 студентів. Такі дані оприлюднила сьогодні, 23 березня 2023 року, Студентська виборча комісія Львівського університету.
Анжеліка Кульчицька – студентка четвертого курсу біологічного факультету. У команді Студентського уряду Університету Анжеліка працює вже два роки, в структурі студентського самоврядування – чотири, тож за цей час пройшла усі етапи професійного зростання: працювала у складі студентської ради біологічного факультету, згодом стала заступницею...

Читати »

Науковий семінар кафедри екології – Екологічні проблеми ґрунтів внаслідок військових дій

23.03.2023 | 10:42

У вівторок 21.03.2023 у 202 аудиторії біологічного факультету (Саксаганського, 1) відбувся науковий семінар кафедри екології на тему: Екологічні проблеми ґрунтів внаслідок військових дій, доповідач асірант 3 року навчання Ірина Борецька. У обговорені взяли участь професор Ігор Капрусь, професор Галина Антоняк, доцент Звенислава Мамчур, доцент Ольга Цвілинюк, доцент Наталя Джура, аспірант Сергій Притула, аспірант Мицак Олег.
 

Читати »

До уваги студентів-заочників (ДВВС “Людини і космос” – самопідготовка)

21.03.2023 | 20:04

Для студентів-заочників в системі MOODLE вже є налаштування для самопідготовки з ДВВС “Людини і космос” (до 22.03 15.00) і для заліку з цієї дисципліни (до 22.03 03 19.30).
Адреса: https://e-learning.lnu.edu.ua/course/view.php?id=2083

Читати »

18 березня 2023 року викладачі кафедри біохімії взяли участь у науковому шоу від “Наукового фестивалю OL” та провели для мешканців і гостей Вінниці наукове шоу з біології “Хімія живого”

19.03.2023 | 17:31

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “KVADRAT” 18 березня 2023 року стартувало наукове шоу від “Наукового фестивалю OL”, в якому взяли участь викладачі кафедри біохімії – доцент Олена Стасик і доцент Марія Сабадашка.
“Науковий фестиваль OL” — Open Lab або Відкрита Лабораторія був організований командою молодіжного простору популяризації науки і STEAM-освіти Lviv Open Lab.
Цьогоріч фестиваль розширив свої можливості та впровадив виїзні наукові шоу містами України. І першою прийняла гостей зі Львова Вінниця.
У рамках фестивалю було заплановано наукові шоу:
– Перший науковий театр (наукове...

Читати »